AK BÜYÜ YAPAN HOCALAR

//AK BÜYÜ YAPAN HOCALAR

AK BÜYÜ YAPAN HOCALAR

AK BÜYÜ YAPAN HOCALAR

Ak büyü yapan hocalar dualar ve ayetler ile işlem yaparlar. Ak büyüler adı üzerinde rahmani çalışmalar olduğu için çok kısa süre içinde etki ederler. İyi niyet için yapılırlar. Zaten niyet kötüye yorulursa gerçekleşme olasılığı yüzde sıfıra düşer. çünkü bu işin kandırmacası olmaz. Kara büyüler üzerinde de örnek verdiğim gibi dalga geçmeye girer. Bu tarz durumlarda işlem gerçekleşmez ve tekrardan deneme gerektirebilir hatta ve hatta yıldız düşüklüğü sebebi ile farklı bir işlem daha gerektirebilir. Sonrasında yıldızınız yüksekse bile artık bu işten çok ama çok iyi anlayan birine ihtiyacınız olacak çünkü artık şaka kaldırır bir kısmı kalmamış olacaktır. Büyü bir oyuncak değildir kapalı bir kutudur .

Yanlış hareketlerde bulunulduğu zaman kime ne doğuracağı belli olmayan bir felsefedir. Ak büyü yapan hocalar , medyumlar genellikle bellidir zaten. İşlemlerinden önce kesin davranmaları gerektiğini bilirler. Her işlem öncesi yapılması gereken işlemler için yıldızname bakımı yaparlar. Kişinin gerçekten hangi işlemin , büyünün iyi geleceğini kestirdikten sonra kişiye bunu izah edip aynı gün işleme başlamak için onay almalıdır. çünkü bu işlemlerde kişilerin bilgileri gerekmektedir Bu bilgiler ne midir?

1- adı
2- Ana adı
3- Doğum tarihi (ay , gün ,yıl )
4- Eksik bir Bilgi veya yanlış olduğunu düşündüğünüz bir bilgi varsa bilgi kimde eksikse onun fotoğrafı yeterli olacaktır.

Bu bilgiler ile beraber bu büyüyü yapacak olan medyum çeşitli malzemeler sipariş verecektir veyahut kendisinde mevcut ise elindekini kullanarak işleme başlayacaktır. İşleminize başladıktan sonraki en geç 2-3 gün içerisinde işlemi bitirip sizin yapmanız gerekenleri sizlere yakın iseniz elden değil iseniz bir şekilde ulaştırmalıdır.. Ulaştırdıktan sonra medyumun önerdiği gibi kullanıp sonuç alma sürecini beklemesi gerekmektedir. Bu zaman kara büyülerde ki gibi geç ve zahmetli değildir. En erken iki gün olup en geç 14 güne kadar uzayabilir. Buda sizin bir medyumun gerçekten ak büyü yapıp yapmadığını anlamanız için bir yöntem olabilir .
Eğer sizde ak büyü yapan hocalar ile çalışmak istiyorsanız

By | 2019-11-04T14:43:41+00:00 Ekim 29th, 2019|YENİ|0 Comments

About the Author: